ПрАТ Веско повідомляє результати конкурсу із вибору суб'єкта аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту річної фінансової звітності підприємства. Із висновками процедури відбору можна ознайомитись в інформаційному повідомленні.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ тут.

146 view (s)

09.09.2020

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВЕСКО» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів аудиту за 2020 рік. Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсній основі суб'єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності ПРАТ «ВЕСКО» за 2020 рік. Основне завдання по обов'язковому аудиту фінансової звітності: - завдання з надання обґрунтованої впевненості, що приймається і виконується суб'єктом аудиторської діяльності відповідно до вимог Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21 грудня 2017 року N 2258-VIII та міжнародних стандартів аудиту шляхом перевірки фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки аудитора про її відповідність в усіх суттєвих аспектах і відповідність вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності. Суб'єкт аудиторської діяльності для участі в конкурсі повинен відповідати вимогам, визначеним Законом «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність". Фінансова звітність та інша публічна інформація ПРАТ «ВЕСКО» доступна на сайті http://vesco.net.ua/. Додаткова інформація про діяльність ПРАТ «ВЕСКО» може надаватися в разі потреби відповідно до запиту учасника конкурсу. З метою детального ознайомлення з процесом і умовами проведення конкурсу Ви можете використовувати ці посилання:

- Конкурсна документація

- Порядок проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов`язкового аудиту фінансової звітності ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВЕСКО»

 

179 view (s)

Відповідно до Закону України "Про аудит та аудиторську діяльність" ПрАТ Веско оголошує конкурс для вибора суб'єкта аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту річної фінансової звітності підприємства. З Порядком проведення конкурсу та конкурсною документацією можна ознайомитись тут и тут.

 

247 view (s)
http://www.zoofirma.ru/